Les Forges
Les Forges, in de gemeente Sprimont: het dichtstbijzijnde vakantiehuis op 4 km, 3 wandelroutes die binnen 2 km beginnen en het dichtstbijzijnde restaurant of café op 2,3 km.
Les Forges hoort bij de gemeente Sprimont.
- Provincie
- Luik
- Routes in de buurt
- 195
- Hoogte
- 184 m
Vakantiehuizen bij Les Forges
In Les Forges zelf staan geen vakantiehuizen. Dit zijn de dichtstbijzijnde, met de afstand hemelsbreed vanaf het centrum van Les Forges.
Wandelroutes vanuit Les Forges
start in Les Forges, 850 m van het centrum
De l'eau d'ici à l'eau-delà
9,7 km · 2 u 35 · gemiddeld
start 1,8 km buiten Les Forges
GRP 573 Liaison vers GRP 575 (Sprimont)
5,2 km · 1 u 20 · gemiddeld
start 2 km buiten Les Forges
Sprimont Promenade n°6
11 km · 2 u 50 · gemiddeld
start 2,9 km buiten Les Forges
1. Balade de Forêt-Village
8,7 km · 2 u 30 · pittig
start 3 km buiten Les Forges
4. Balade de Hurlevent
12 km · 3 u 15 · pittig
start 3,2 km buiten Les Forges
3. Balade du rys de Mosbeux
10 km · 2 u 55 · pittig
Alle afstanden zijn uit de routegeometrie in OpenStreetMap berekend, niet uit een folder overgenomen. De afstand bij het startpunt is hemelsbreed vanaf het centrum van Les Forges.
Eten en drinken in en om Les Forges
- La Marelle Restaurant 2,3 km buiten Les Forges
- La Perreon Koffie en lunch 2,4 km buiten Les Forges
- Chez Annie Snackbar 2,4 km buiten Les Forges
- La Romana Goni Snackbar 2,5 km buiten Les Forges
- Chez Bouldou Café 2,7 km buiten Les Forges
- Les Saveurs d'Aud Restaurant 2,7 km buiten Les Forges
- AC Restaurant Restaurant 2,7 km buiten Les Forges
- Au P'ti Schrapou IJssalon 2,7 km buiten Les Forges
- Friterie chez Flo Frituur 2,7 km buiten Les Forges
- Huggys Sprimont Restaurant 3 km buiten Les Forges
- AC Retaurant Sprimont Restaurant 3 km buiten Les Forges
- Poivre et Sel Restaurant 3,1 km buiten Les Forges
Uit OpenStreetMap, hemelsbreed vanaf het centrum. Openingstijden staan er niet bij; kijk ze even na voor je gaat.
Boodschappen en vervoer
- Supermarkt Färm 2,7 km buiten Les Forges
- Buurtwinkel 2,7 km buiten Les Forges
- Bakker L'Atelier du Théâtre du Pain 2,7 km buiten Les Forges
- Hoevewinkel La nature a ses delices 2,7 km buiten Les Forges
- Apotheek Pharmacie de Dolembreux 2,7 km buiten Les Forges
- Treinstation Aywaille 8 km buiten Les Forges
Bezienswaardigheden bij Les Forges
- Grotten van Remouchamps 7,3 km
Vragen over Les Forges
Kun je wandelen vanuit Les Forges?
Binnen twaalf kilometer van Les Forges beginnen 195 gemarkeerde routes. De dichtstbijzijnde is De l'eau d'ici à l'eau-delà, 9,7 km lang, met het startpunt op 850 m.
Waar kun je eten en drinken in Les Forges?
In Les Forges zelf vonden we geen restaurant of café. De dichtstbijzijnde is La Marelle (restaurant) op 2,3 km.
Waar doe je boodschappen bij Les Forges?
De dichtstbijzijnde supermarkt is Färm op 2,7 km, de dichtstbijzijnde bakker L'Atelier du Théâtre du Pain op 2,7 km.