Poix-Saint-Hubert
Poix-Saint-Hubert, in de gemeente Saint-Hubert: 1 vakantiehuis binnen 3 km, 2 wandelroutes die binnen 2 km beginnen en 2 plekken om te eten en drinken binnen een kilometer.
Poix-Saint-Hubert hoort bij de gemeente Saint-Hubert.
- Provincie
- Luxemburg
- Routes in de buurt
- 77
- Hoogte
- 320 m
Vakantiehuizen bij Poix-Saint-Hubert
In Poix-Saint-Hubert zelf staan geen vakantiehuizen. Dit zijn de dichtstbijzijnde, met de afstand hemelsbreed vanaf het centrum van Poix-Saint-Hubert.
Wandelroutes vanuit Poix-Saint-Hubert
start in Poix-Saint-Hubert, 50 m van het centrum
14. Bois du Val de Poix
12 km · 3 u 10 · gemiddeld
start in Poix-Saint-Hubert, 310 m van het centrum
15. Sainte-Adeline
8,3 km · 2 u 10 · gemiddeld
start 2 km buiten Poix-Saint-Hubert
Bois de Renimont
10 km · 2 u 40 · gemiddeld
start 2 km buiten Poix-Saint-Hubert
Promenade de Smuid
4,9 km · 1 u 20 · gemiddeld
start 3,6 km buiten Poix-Saint-Hubert
Chemin du Kaolin
3,3 km · 50 min · gemiddeld
start 4,1 km buiten Poix-Saint-Hubert
23. Moulin d'en Haut
5,8 km · 1 u 30 · gemiddeld
Alle afstanden zijn uit de routegeometrie in OpenStreetMap berekend, niet uit een folder overgenomen. De afstand bij het startpunt is hemelsbreed vanaf het centrum van Poix-Saint-Hubert.
Eten en drinken in en om Poix-Saint-Hubert
- Les Gamines Restaurant 30 m
- Restaurant & Bar Café 620 m
- Le Weckpot Restaurant 2 km buiten Poix-Saint-Hubert
- Friterie de la Ferme Frituur 4,7 km buiten Poix-Saint-Hubert
- La Vendetta Restaurant 4,8 km buiten Poix-Saint-Hubert
- La Grange de Juliette Restaurant 4,8 km buiten Poix-Saint-Hubert
- Le Petit Bedon Koffie en lunch 4,8 km buiten Poix-Saint-Hubert
- Le Krousty Restaurant 4,9 km buiten Poix-Saint-Hubert
- Ô55 Veranda Gourmande Restaurant 4,9 km buiten Poix-Saint-Hubert
- Friterie de la ferme Frituur 5,2 km buiten Poix-Saint-Hubert
- Loba loca Restaurant 5,2 km buiten Poix-Saint-Hubert
Uit OpenStreetMap, hemelsbreed vanaf het centrum. Openingstijden staan er niet bij; kijk ze even na voor je gaat.
Boodschappen en vervoer
- Supermarkt Lidl 5 km buiten Poix-Saint-Hubert
- Buurtwinkel Night and Day 5,7 km buiten Poix-Saint-Hubert
- Bakker 2,3 km buiten Poix-Saint-Hubert
- Hoevewinkel Réseau Paysan 14 km buiten Poix-Saint-Hubert
- Apotheek Multipharma 4,9 km buiten Poix-Saint-Hubert
- Treinstation Libramont 13 km buiten Poix-Saint-Hubert
Bezienswaardigheden bij Poix-Saint-Hubert
- Euro Space Center 5,4 km
- Grotten van Han 14 km
Vragen over Poix-Saint-Hubert
Kun je wandelen vanuit Poix-Saint-Hubert?
Binnen twaalf kilometer van Poix-Saint-Hubert beginnen 77 gemarkeerde routes. De dichtstbijzijnde is 14. Bois du Val de Poix, 12 km lang, met het startpunt op 50 m.
Waar kun je eten en drinken in Poix-Saint-Hubert?
Binnen een kilometer van Poix-Saint-Hubert zijn 2 plekken om te eten en drinken. De dichtstbijzijnde is Les Gamines (restaurant) op 30 m.
Waar doe je boodschappen bij Poix-Saint-Hubert?
De dichtstbijzijnde supermarkt is Lidl op 5 km, de dichtstbijzijnde bakker op 2,3 km.